____________________________________________________________________________________

Svoz biologického odpadu bude v r. 2017 zajišťován vždy ve středu každý lichý týden. První svoz 12.4.2017

Obec Stašov pořádá v sobotu 7.10.2017 autobusový zájezd do divadla Broadway v Praze na nové zpracování muzikálu Michala Davida Tři mušketýři. Odjezd autobusu je v 16 hodin od obecního úřadu. Cena je 150 Kč. a vstupenky je možné zakoupit na obecním úřadě.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------Sběrna nebezpečných odpadů bude před prodejnou COOP v sobotu 23.9.2017 v době od 12,55 do 13,15 hodin. Do sběrny je možné odložit: nádoby od barev a olejů, zářivky, výbojky, AKU-baterie, suché galvanické články, pneumatiky, televizory, rádia a ostatní elektrotechnický odpad, vyřazené léky, oleje, olejové filtry, lednice, mrazáky a ostatní elektrospotřebiče.

V době od pátku 13. října do pondělí 16. října budou před budovou obecního úřadu a u mostu přes Červený potok umístěny kontejnery pro svoz velkoobjemového odpadu. Do kontejnerů je možné odložit velkoobjemový odpad z provozu domácností jako: starý nábytek, matrace slamníky, koberce a linolea. Do kontejnerů je zakázáno odkládat kovový a nebezpečný odpad. Kovový odpad je možno odložit vedle kontejnerů.

26. 9. Andrea

Zítra: Jonáš